Home office çalışanlardan oluşan kreatif ekibimizle saate bakmadan

Değişen İhtiyaçlarınıza Hızlı ve Esnek Çözümler Sunuyoruz!

Sizin İçin Yaptığımız Her Tasarım Bizim İşimiz

Sürece Sizi Dahil Ediyor Fikirlerinizi Yaratıcılığımızla İşliyoruz!

Logolugo Yasaları
(No. 01)

İşimizi Seviyoruz

Yalnızca bir post tasarımı da olsa web tasarımı da olsa yaptığımız işi kendi işimizi yapıyormuşçasına severek ve özenerek yapıyoruz. Çünkü işimizin bizim olmadığımız yerde bizi temsil ettiğinin farkındayız.

Logolugo Yasaları
(No. 02)

Özgün ve Özenli Çalışıyoruz

Her projeye özgün bir bakış açısıyla yaklaşıyor ve markalarımız için benzersiz çözümler üretiyoruz. Özenle hazırladığımız tasarımlarımızla markanızın tercih edilen olmasını sağlıyoruz.

Logolugo Yasaları
(No. 03)

Sizi Dinliyor, Revizeden Kaçmıyoruz!

Bütün çalışmalarımızda sizi istediğiniz ölçüde sürece dahil ediyor, sizi dinliyor ve fikirlerinizi yaratıcılığımızla işliyoruz. İçinize sinen ve fikirlerinizle şekillenen tasarımlarla size en uygun işi ortaya çıkartıyoruz.

Logolugo Yasaları
(No. 04)

İşinizi Geliştiriyoruz

Tasarım süreci boyunca yaptığımız görüşmelerle işinizi nasıl geliştirebiliriz, müşterilerinizi nasıl arttırabiliriz, potansiyel müşterilerinize nasıl ulaşabiliriz gibi konularda ücretsiz danışmanlık veriyor, işinizi geliştiriyoruz.

Sizinle Tanışmaktan Mutluluk Duyarız. Formu Doldurun, Bize Ulaşın!

Aklınızda Ne Varsa
Formu Doldurun Yanıtlayalım!

Bize yazmanız için birlikte çalışmak zorunda değiliz. İşiniz hakkında fikir alışverişi yapmak, aklınıza takılanları sormak, iş planlarınızı geliştirmek yada sadece tanışmak için bile yazabilirsiniz. Sizinle tanışmaktan mutluluk duyarız.

Telefon:

+90 544 373 48 64

Email:

info@logolugo.com

logolugotasarim@gmail.com